Kancelaria Adwokacka

Francesco Goldoni jest założycielem Kancelarii Adwokackiej, która działa na terenie miasta Poznań od 2013 roku. Siedziba Kancelarii znajduję sie przy ulicy 23 lutego  11, 5c, Poznań 

Od momentu jej powstania adwokat Francesco Goldoni prowadził wiele spraw karnych, rodzinnych, administracyjnych i handlowych. Dzięki temu, adwokat Goldoni zdobył nieocenione doświadczenie, szerokie spektrum wiedzy i umiejętności w wygrywaniu spraw dla klientów Kancelarii Adwokackiej przed sądami powszechnymi, Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, oraz Sądem Najwyższym, nie tylko w obrębie Poznania i okolic, ale również na terenie całego kraju. Dzięki współpracy z Adwokatami i Kancelariami Adwokackimi z całej Polski, potrafimy lepiej zrozumieć i działać na rzecz naszych klientów. 

Myśl, która przyświeca adwokatowi Francesco Goldoni, to niesienie pomocy wszystkim, którzy tego potrzebują. Adwokat stara się każdego dnia wypełniać sumiennie i rzetelnie wszystkie obowiązki. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nie ma gotowych rozwiązań, dlatego tak ważnym czynnikiem w pracy Adwokata jest dobra komunikacja oraz budowanie zaufania pomiędzy Kancelarią a klientem.

Francesco Goldoni Adwokat

Adwokat Francesco Goldoni jest tu, aby pomagać każdemu, kto tej pomocy potrzebuje niezależnie od tego czy jest to osoba fizyczna czy podmiot gospodarczy. Zapewniamy pełną dyskrecję prawną, profesjonalne doradztwo w zakresie porad prawnych, sporządzanie pism procesowych, weryfikacja umów, reprezentowania klienta w trakcie postępowania sądowego. Dzięki kompleksowej, jakości usług zawsze jesteśmy w stanie reagować rzeczowo na pojawiające się przeciwności, rozwiązując je w toku postępowania sprawy. Adwokat Francesco Goldoni podejmuje się nawet najbardziej skomplikowanych spraw sądowych.

Kancelaria adwokacka Francesco Goldoni zawsze na bieżąco reaguje na zmiany w przepisach prawa. Aktualne zmiany w przepisach, zmiany  w orzeczeniach zawsze starannie są przez nas analizowane, aby reprezentowanie klienta przez naszą Kancelarię Adwokacką odbywało się na najwyższym poziomie. Aby prawo, zawsze odnosiło sukces, co ma swoje przełożenie w ilości prowadzonych i wygranych przez nas spraw sądowych na rzecz naszych klientów. Nie ma sprawy przegranej, jeśli tylko  będzie rzetelnie prowadzona od samego początku do końca. 

Zapraszamy każdą osobę fizyczną, lub podmiot gospodarczy do Kancelarii Francesco Goldoni Poznań.

Zapraszamy do Kancelarii Adwokackiej Francesco Goldoni,
która znajduje się przy 23 lutego 11, 5c Poznań