Francesco Goldoni

ADWOKAT

Adwokat Francesco Goldoni to absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W roku 2013 ukończył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Otrzymał pozytywny wynik egzaminu zawodowego tym samym zyskując możliwość uzyskania wpisu na listę adwokacką Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu.

W czasie niezbędnym do odbycia aplikacji, adwokat Francesco Goldoni, doskonalił swoje umiejętności, zdobywał doświadczenie oraz uzyskiwał gruntowne przygotowanie merytoryczne i praktyczne w celu realizacji wymagań dotyczących zawodu adwokata. Równocześnie, w czasie odbywania aplikacji adwokackiej w Poznaniu, adwokat Francesco Goldoni mocno angażował się w działalność samorządową. Był uczestnikiem oraz prelegentem licznych konferencji ogólnopolskich dotyczących zagadnień z dziedziny prawa rodzinnego, administracyjnego oraz prawa karnego. Adwokat Francesco Goldoni jest autorem wielu przemówień, które miał przyjemność i zaszczyt wygłaszać przed najwyższą władzą adwokatury, oraz przed ówczesnym Ministrem Sprawiedliwości i przedstawicielami Rządu. Usilnie przestrzega zasad Etyki Zawodowej, co ma odzwierciedlenie w jego pracy i ilości zrealizowanych spraw procesowych. Adwokat Francesco Goldoni jest osobą, która udzielała ekspertyz prawnych dla telewizji Polsat oraz Tvn24, jego wypowiedzi cytowane są również w gazecie Głos Wielkopolski, czy też gazetę prawną.

Jako absolwent VI LO w Poznaniu zależy mu, aby przekazywać wartości młodemu pokoleniu, dlatego chętnie dzieli się swoją wiedzą i uczestniczy w spotkaniach z licealistami wprowadzając ich w zagadnienia związane z adwokaturą. 

Celem adwokata Francesco Goldoni jest zapewnienie rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej, każdemu, kto tego potrzebuje. Zaangażowanie w każdy rodzaj spraw, oraz dogłębna analiza sprawy, skutkuje rozwiązaniem problemu, oraz zminimalizowaniem stresu dla klienta/powoda. Dzięki różnorodności i mnogości spraw sądowych z zakresu prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego adwokat Francesco Goldoni potrafi podjąć się nawet najtrudniejszych spraw. Dzięki współpracy z najlepszymi kancelariami adwokackimi oraz z prawnikami z innych miast Polski (Warszawa, Kraków, Łódź, Szczecin, Wrocław i wiele innych) adwokat Francesco Goldoni jest w stanie zagwarantować klientom gruntowną pomoc prawną w każdym miejscu. 

Obecnie adwokat Francesco Goldoni prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką w Poznaniu przy ulicy 23 lutego 11 Poznań. 

Zapraszamy do Kancelarii Adwokackiej Francesco Goldoni,
która znajduje się przy 23 lutego 11, 5c Poznań